Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Silvia Tuláková

Proč bys doporučila ostatním Windsurfing4fun a Karpathos?
Veselá partia, mladí ľudia, fungujúca windsurfingová komunita. Možnosti vyžitia na ostrove aj mimo windsurfingu. Dobrá komunikácia, ľahká organizácia a asistencia počas celého pobytu. Páčil sa mi video koučing, fotenie a potom rozbor chýb a doporučenia na zlepšenie.

hodnocení instruktora/instruktáže?

Inštruktor Michal je veľmi šikovný a dokáže dať tu správnu radu v správny čas. Naučila som sa bez problémov stáť na prkne, udržať rovnováhu v každom vetre, doladila som základný surfový postoj, naučila sa koooonečne plážový štart a zvládla som aj jazdu v trapéze. Čiže som v podstate splnila svoj cieľ pre tento výlet a odchádzam spokojná.
Super je aj to, že nám pomohol s organizovaním pobytu, zariadením ubytovania a požičaním motorky. Dozvedeli sme sa od neho o tom, ako tu funguje windsurfingová komunita, čo, kde a kedy sa deje.

Hodnocení spotu:

Super spot pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých. Široký záliv s pieskovým dnom, stále sa da pešo vrátiť do východzej pozície. V požičovni dostatok materiálu pre všetky úrovne. Požičovňa priamo na pláži. Vietor fúkal spoľahlivo a ak nefúkal, aspoň sme si oddýchli 🙂 Vlny boli iba mierne.