Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Individuální kurzy windsurfingu

Máte rádi dobrodružství, moře, krásné pláže, slunce, zábavu a sport? Chcete si užít aktivní dovolenou a zdokonalit se ve windsurfingu? Rádi poznáváte nové přátele a objevujete nová místa? Jste tu správně!!! Nabízíme individuální kurzy windsurfingu a to od začátečníků až po pokročilé jezdce.Individuální kurzy windsurfingu jsou určeny hlavně pro mírně pokročilé jezdce a vyšší úroveň. V každém kurzu jsou k dispozici maximálně 3 místa a celkově si užijete 7 dní plných windsurfingu pod dohledem zkušeného instruktora Michala.

Tento kurz je zaměřen na jezdce, kteří se chtějí windsurfingu věnovat na 100% a mají zájem se v poměrně krátké době co nejvíce zdokonalit. Instruktor k vám bude přistupovat jako váš osobní kouč a vytvoří pro vás individuální výukový plán šitý přesně na míru. Určitě využijete jeho dlouholeté instruktorské zkušenosti a profesionálního přístupu. Budete využívat výukové metody jako např. videokoučing a celkově si užijete zábavu spojenou se značným posunem vaší úrovně ve windsurfingu.

Kurz probíhá každý den, cca 2 – 2,5 hodiny odpoledne (pokud přijedete v době kdy nebudeme mít skupinové kurzy tak váš kurz bude probíhat dopoledne. Zbylý čas budete moci využít na váš osobní trénink a zdokonalování nově naučených dovedností. Nebo si můžete užívat relax na pláži, slunce, křišťálově čisté řecké moře a naprosto uklidňující přátelskou atmosféru.

Chicken Bay

Budeme se učit v malém zálivu, který tady všichni znají pod názvem „Chicken bay“ a je ideálním místem pro výuku windsurfingu. Je tu mělká rovná voda a to podstatně usnadňuje proces učení čehokoliv na windsurfingu od začátků, přes jízdu v trapézu, skluz, jibing až po freestyle úroveň.

Výlet kolem ostrova

Dle vašeho zájmu domluvíme jeden den, kdy společně pojedeme na motorkách na nejhezčí místa ostrova a večer navštívíme hlavní městečko Pigadia, kde je spousta místních restaurací s vynikajícím jídlem. Nechybí malé bary a kavárničky kde si společně dáme drink a užijeme si dokonalou atmosféru toho malého městečka.

Barbecue, párty a noční život

Samozřejmě nejen přes den, ale i večer bude o zábavu postaráno. Přímo v surfcentru se konají 1x týdně párty, které se někdy dost parádně rozjedou a je tu velice přátelská až rodinná atmosféra. Další parádní záležitost je barbecue, které je 1x týdně a po té zde hraje naprosto vyladěná živá muzika. Dále je tu beach bar „Baja“ na pláži v Chicken bay, kde se koná 1x týdně párty a 1x týdně další vynikající barbecue.

Jak to u nás funguje?

Spolupracujeme s místním surfcentrem Chris schill a Club Mistral a , které nám nabízí vypůjčení nejnovějšího windsurfing vybavení pro naprosté začátečníky až po top úrovneň windsurfing jezdců. Takže pro každého z vás zařídíme přesně to co potřebujete, aby pro vás výukový proces byl co nejsnadnější. Nejen to vám ale pomůže k úspěchu.

Jsme tu my profesionální, instruktoři windsurfingu, rádi vás vše naučíme, budeme vás metodicky učit a pomůžeme dostat se k vašemu cíli.

Termíny Kurzů 2021

2021 pro vás budeme k dispozici:

od 1. červa do 15. července

druhá polovina sprna – 30. září

Ceny

Instruktor windsufingu

Doba lekcecena
1 hodina výuky windsurfingu30€
1 hodina výuky windsurfingu (nad 10 lekcí sleva!!!)25€

windsurfing půjčovna – od 2019 Meltemi windsurfing

Počet dníCenaPojištění vybavení
3160€36€
6260€39€
7290€40€
10385€57€
děti do 14 let60% sleva oproti normálním cenám půjčovnéhoplatí pro Chicken bay

Rezervujte zde