Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Vložit referenci

Vašek

Chválil jsem v září, musím pochválit zase. Přetrhl jsem si kožený řemínek přívěsku, stačil jeden email a do 3 dnů jsem v obálce obdržel náhradní řemínek se sponou a návodem jak na výměnu. Bezplatně. V dnešní hnusný době úžas. Tleskám a děkuji.


Nikča Šottová

Úžasná práce


Vašek

Čtu reference a samá chvála. Asi na tom něco bude. Učinil jsem objednávku, ozval se Michal, že přívěsek odešle cca do týdne, což ovšem kolidovalo s odjezdem na surfvýpravu na Pelješac-Viganj a tam jsem už s přívěskem chtěl „machrovat“. Email sem, email tam a místo pátku doručeno ve středu. Naprostá spokojenost s výrobkem, komunikací, celkovým přístupem. Doporučím všem surferos kamarádům. Ještě jednou děkuji.


Eliška

Nechala jsem si vyrobit přívěsek s vlastním návrhem, společně jsme navrhli finální verzi a dopadlo to úžasně, přívěsek je nádherný! 🙂 rychlá komunikace, skvěle odvedená práce 🙂 a hlavně, skvělý přístup k zákazníkovi! 🙂 i přes to, že vinou České pošty přišel přívěsek zlomený, dostala jsem obratem ihned nový! Vřele doporučuji, kvalitní, pečlivá práce! 🙂


Adula

Take se pridavam, s priveskem jsem moc spokojena, kvalita rychlost doruceni, urcite si objednam zase 🙂