Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Pavla Straubová + Lucie Holovská +Caroline Straubová

Co se mi líbilo?

Líbilo se mi, že byl český instruktor, jelikož jsem se tím pádem při tréninku mohla soustředit plně na trénování a ne ještě na překlad do češtiny.

Co jsme se naučili ?

Měli jsme jen pár individuálních lekcí a celkem rychle se nám podařilo naučit se vodní start a ježdění v trapézu.

Co změnit při dalších kurzech?

Myslím si, že není co změnit, že je vše super.

Proč jste přijeli? Splnilo to vaše očekávání?

Přijeli jsme, abychom se přiučily něco nového a poznaly nový windsurfing revír, no a to se stalo, naučily jsme se co jsme chtěly a to je pro nás velký úspěch.

Proč byste doporučili ostatním Windsurfingforfun a Karpathos?

Windsurfing4fun bychom doporučily všem, kteří se chtějí ve windsurfingu zlepšit, či se něco naučit a na to si myslím je i velmi vhodný Karpathos, jelikož je tu několik spotů na windsurfing. Jsou tu spoty pro pokročilé, ale i pro méně pokročilé a jsou zde i spoty s vlnami. Což si myslím, že na rozdíl od ostatních ostrovů je velká výhoda. My měly lekce na spotu jménem „Chicken Bay“, což je spot s rovnou vodou na, které se dá lépe učit i méně pokročilé windsurfaře. Spot je v zátoce, což znamená, že tam fouká o něco méně než na ostatních spotech, je zde velká mělká část, kde člověk stačí, nevýhodou ale je, že jsou tu silné poryvy. No a k hodnocení instruktora, bych řekla asi jen to, že jsme měly štěstí na suprového trenéra. Je hrozně fajn a velmi dobře dokáže vysvětlit věci, které se chcete naučit. Například my, měly jen pár lekcí a už jsme se naučily, to co jsme chtěly. O Windsurfing4fun jsem se dozvěděla od kamaráda, který mi to doporučil.