Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Skupinové kurzy – Windsurfing campy

Máte rádi dobrodružství, moře, krásné pláže, slunce, zábavu a sport? Chcete si užít aktivní dovolenou a naučit se windsurfing? Nebo jste pokročilý jezdec a chcete se ve windsurfingu zdokonalit? Rádi poznáváte nové přátele a objevujete nová místa? Jste tu správně!!!

Nabízíme kurzy windsurfing a to od začátečníků až po pokročilé jezdce.V každém kurzu je k dispozici až 8 míst a celkově si užijete 7 dní plných windsurfingu pod dohledem zkušeného instruktora Michala. Skupinové kurzy windsurfingu se hodí jak pro začínající tak pokročilé jezdce.

Kurz probíhá každý den, cca 2 – 2,5 hodiny dopoledne. Jedno až dvě odpoledne v průběhu týdne si vyhradíme na rozbor techniky z fotek a videa tzv. videokoučing. Zbylý čas budete moci využít na váš osobní trénink a zdokonalování nově naučených dovedností. Nebo si můžete užívat relax na pláži, slunce, křišťálově čisté řecké moře a naprosto uklidňující přátelskou atmosféru.

Chicken Bay

Budeme se učit v malém zálivu, který tady všichni znají pod názvem „Chicken bay“ a je ideálním místem pro výuku windsurfingu. Je tu mělká rovná voda a to podstatně usnadňuje proces učení čehokoliv na windsurfingu od začátků, přes jízdu v trapézu, skluz, jibing až po freestyle úroveň.

Výlet kolem ostrova

Dle vašeho zájmu domluvíme jeden den, kdy společně pojedeme na motorkách na nejhezčí místa ostrova a večer navštívíme hlavní městečko Pigadia, kde je spousta místních restaurací s vynikajícím jídlem. Nechybí malé bary a kavárničky kde si společně dáme drink a užijeme si dokonalou atmosféru toho malého městečka.

Barbecue, párty a noční život

Samozřejmě nejen přes den, ale i večer bude o zábavu postaráno. Přímo v surfcentru se konají 1x týdně párty, které se někdy dost parádně rozjedou a je tu velice přátelská až rodinná atmosféra. Další parádní záležitost je barbecue, které je 1x týdně a po té zde hraje naprosto vyladěná živá muzika. Dále je tu beach bar „Baja“ na pláži v Chicken bay, kde se koná 1x týdně párty a 1x týdně další vynikající barbecue.

Jak to u nás funguje?

Spolupracujeme s místním surfcentrem Chris schill a Club Mistral a , které nám nabízí vypůjčení nejnovějšího windsurfing vybavení pro naprosté začátečníky až po top úrovneň windsurfing jezdců. Takže pro každého z vás zařídíme přesně to co potřebujete, aby pro vás výukový proces byl co nejsnadnější. Nejen to vám ale pomůže k úspěchu.

Jsme tu my profesionální, instruktoři windsurfingu, rádi vás vše naučíme, budeme vás metodicky učit a pomůžeme dostat se k vašemu cíli.

Termíny Kurzů 2020

Chartery létají takto:

Z Prahy na Karpathos – letí každý pátek a úterý

Z Vídně na Karpathos – letí každé úterý (loni létali i každý čtvrtek – možná přidají lety později v sezóně)

individuálně lze dohodnout že byste přiletěli na kurz „pátek – pátek“ nebo jak Praha tak Vídeň „úterý – úterý“ a nakombinovali bychom to tak že se zúčastníte poloviny dvou kurzů.

Termín odTermín doÚroveň kurzu
12.6.202019.6.2020Let Praha - Karpathos, Úroveň - začátečníci až mírně pokročilý 5 volných míst
19.6.202026.6.2020Let Praha - Karpathos, Úroveň - začátečníci - volno
26.6.20203.7.2020Let Praha - Karapthos, Úroveň - Začátečníci až mírně pokročilí Obsazeno
3.7.202010.7.2020Let Praha - Karpathos, Úroveň - mírně pokročilí až pokročilí - 2 volná místa
17.7.202024.7.2020Let Praha - Karapthos, Úroveň - mírně pokročilí až pokročilí volno
24.7.202031.7.2020Let Praha - Karapthos, Úroveň - mírně pokročilí až pokročilí volno
7.8.202014.8.2020Let Praha - Karapthos, Úroveň - mírně pokročilí až pokročilí volno
14.8.202021.8.2020Let Praha - Karapthos, Úroveň - mírně pokročilí až pokročilí volno
Na karpathosu jsem do konce srpna, pokud jste skupina 5 a více lidí ozvěte se nastavíme pro vás speciální termín.

Ceny 2020:

PoložkaCena
Kurzovné230€
Půjčovna vybavení 6/7 dní285€
Pojištění vybavení45€
možnost 1 - Letenka zpáteční, Praha - Karpathos9000Kč dle nabídky smartwings
možnost 2 - Letenka zpáteční, Vídeň - Karpathoscca od 7000 - 9000Kč dle nabídky myholiday.austrian.com
UbytováníKlikněte zde
Ostatní: barbecue, horolezectví, dopravné na výlety, není v ceně a dle vašeho zájmu budeme řešit na místě.

Rezervujte zde