Škola windsurfingu – Řecko Karpathos

Skupinové kurzy – Windsurfing campy

Máte rádi dobrodružství, moře, krásné pláže, slunce, zábavu a sport? Chcete si užít aktivní dovolenou a naučit se windsurfing? Nebo jste pokročilý jezdec a chcete se ve windsurfingu zdokonalit? Rádi poznáváte nové přátele a objevujete nová místa? Jste tu správně!!!

Nabízíme kurzy windsurfing a to od začátečníků až po pokročilé jezdce.V každém kurzu je k dispozici až 8 míst a celkově si užijete 7 dní plných windsurfingu pod dohledem zkušeného instruktora Michala. Skupinové kurzy windsurfingu se hodí jak pro začínající tak pokročilé jezdce.

Kurz probíhá každý den, cca 2 – 2,5 hodiny dopoledne. Jedno až dvě odpoledne v průběhu týdne si vyhradíme na rozbor techniky z fotek a videa tzv. videokoučing. Zbylý čas budete moci využít na váš osobní trénink a zdokonalování nově naučených dovedností. Nebo si můžete užívat relax na pláži, slunce, křišťálově čisté řecké moře a naprosto uklidňující přátelskou atmosféru.

Chicken Bay

Budeme se učit v malém zálivu, který tady všichni znají pod názvem „Chicken bay“ a je ideálním místem pro výuku windsurfingu. Je tu mělká rovná voda a to podstatně usnadňuje proces učení čehokoliv na windsurfingu od začátků, přes jízdu v trapézu, skluz, jibing až po freestyle úroveň.

Výlet kolem ostrova

Dle vašeho zájmu domluvíme jeden den, kdy společně pojedeme na motorkách na nejhezčí místa ostrova a večer navštívíme hlavní městečko Pigadia, kde je spousta místních restaurací s vynikajícím jídlem. Nechybí malé bary a kavárničky kde si společně dáme drink a užijeme si dokonalou atmosféru toho malého městečka.

Barbecue, párty a noční život

Samozřejmě nejen přes den, ale i večer bude o zábavu postaráno. Přímo v surfcentru se konají 1x týdně párty, které se někdy dost parádně rozjedou a je tu velice přátelská až rodinná atmosféra. Další parádní záležitost je barbecue, které je 1x týdně a po té zde hraje naprosto vyladěná živá muzika. Dále je tu beach bar „Baja“ na pláži v Chicken bay, kde se koná 1x týdně párty a 1x týdně další vynikající barbecue.

Jak to u nás funguje?

Spolupracujeme s místním surfcentrem Chris schill a Club Mistral a , které nám nabízí vypůjčení nejnovějšího windsurfing vybavení pro naprosté začátečníky až po top úrovneň windsurfing jezdců. Takže pro každého z vás zařídíme přesně to co potřebujete, aby pro vás výukový proces byl co nejsnadnější. Nejen to vám ale pomůže k úspěchu.

Jsme tu my profesionální, instruktoři windsurfingu, rádi vás vše naučíme, budeme vás metodicky učit a pomůžeme dostat se k vašemu cíli.

Termíny Kurzů 2021

Chartery létají takto:

Z Prahy na Karpathos – letí každý pátek a úterý

Z Vídně na Karpathos – letí každé úterý a čtvrtek

individuálně lze dohodnout že byste přiletěli na kurz „pátek – pátek“ nebo jak Praha tak Vídeň „úterý – úterý“ a nakombinovali bychom to tak že se zúčastníte poloviny dvou kurzů.

Termíny kurzů 2021

I když situace je jaká je, tak na Karpathosu i letos snad budeme a pár kurzů dám dohromady.
Bude to asi dost o domluvě, takže kdo by měl zájem pište, volejte a zkusíme dohodnout termíny, tak jako to mám s několika partičkama co jsou u mě stálice a jezdí každý rok… Měsíce co plánujeme být na karpathosu jsou červen, červenec… pak dle situace od konce srpna do konce září..

Telefon na mě 723 302 290.. Budu se těšit Michal.

kontaktní formulář

Ceny 2021:

PoložkaCena
Kurzovné230€
Půjčovna vybavení 6/7 dní285€
Pojištění vybavení45€
možnost 1 - Letenka zpáteční, Praha - Karpathos9000Kč dle nabídky smartwings
možnost 2 - Letenka zpáteční, Vídeň - Karpathoscca od 7000 - 9000Kč dle nabídky myholiday.austrian.com
UbytováníKlikněte zde
Ostatní: barbecue, horolezectví, dopravné na výlety, není v ceně a dle vašeho zájmu budeme řešit na místě.

Rezervujte zde